0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Paklodės kiekvienam!

 

Paklodė - būtinas patalynės atributas. Itin svarbu išsirinkti tinkamų matmenų paklodę. Rinkdamiesi ją, įvertinkite ir čiužinio aukštį. Jeigu renkatės  paklodę su timpa, rinkitės ją pagal čiužinio plotį  ir  ilgį (be uždėjimo), nes "KuRima" gaminamų  paklodžių aukštis ir pakišimas po čiužiniu yra pridėtas. Aukštis iki 20cm,pakišimas 10cm. Minkštos ir  patvarios  "KuRima" paklodės užtikrina jaukią miego aplinką.

Mes galime pasiūlyti Jums
·         Paklodės patiesiamos
·         Paklodės su timpa
 
Patiesiamos paklodės gaminamos iš satino, flanelės, gofruoto audinio. Jų sudėtis 100% medvilnė. Šios paklodės yra praktiškos, tvirtos, ilgaamžės, gerai išlaiko spalvą, lengvai prižiūrimos. Galite rinktis skirtingų matmenų priklausomai nuo čiužinio dydžio, ir spalvų, nuo šviesių pastelinių iki ryškių, sodrių.
Gofruotos paklodės 100%medvilnė, praktiškos, nereikia lyginti plati spalvų ir dydžių pasiūla. Paklodės su timpa gaminamos iš satino, frotinio, trikotažinio audinio. Jų sudėtis gali būti medvilnė ar viskozinis bambuko pluoštas.
Satinas – prabangus, minkštas, tankus, blizgus, išskirtinai švelnus audinys lyginamas su šilku. Satino audinys gaminamas iš ilgapluoštės medvilnės, geriau sugeria drėgmę nei paprasta medvilnė, leidžia kūnui kvėpuoti,maloniai priglunda prie kūno, nedirgina odos, greitai džiūsta. Praktiškas tuo, kad gerai skalbiasi (patartina skalbti nustačius delikatų skalbimą), jį lengva lyginti (rekomenduojama lyginti nustačius neaukštą temperatūrą).
Švelni, miela kūnui, puikiai aptraukiantį  čiužinį frontinė paklodė su timpa. Frote - itin minkštas kilpinis audinys, gerai sugeriantis drėgmę. Pralaidus orui, tvirtas ir jo nereikia lyginti. Paklodė pagaminta iš švelnaus  ir tankaus (80% medvilnė 20% poliesteris),  frotinio audinio. Šis  audinys neišsitampo ir puikiai išlaiko sodrias spalvas ir po daugkartinio skalbimo.
Frotinės paklodės gali būti pagamintos ir iš viskozinio bambuko 40% / medvilnė 40% / poliesteris 20%.
Trikotažas  - plonas ir  minkštas 100 % medvilnės  audinys. Paklodės  pagamintos iš kokybiškos medvilnės gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti nedirgina odos, plati spalvų gama. Jos  puikiai atrodo, nes lengvai apgaubia čiužinį, ilgai tarnauja  ir  nereikalauja  ypatingos priežiūros. Šios paklodės sukuria jaukumo pojutį visais metų laikais, nereikalauja  ypatingos priežiūros. Gali būti  pagamintos ir iš 60% medvilnės, 40% viskozinio bambuko.
 
 Galimi  paklodžių  individualūs  užsakymai 
 
 
smart foreash